Technologia

Budowa zsypów do gruzów i technologia produkcji

 

Poniżej została opisana technologia produkcji zsypów budowlanych, aby zapoznać Państwa z ich budową. Wszystkie elementy zsypu do gruzu produkowane są z oryginalnego polietylenu o podwyższonej odporności na uderzenia .


Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości oryginalnego tworzywa mamy pewność, że surowiec ma odpowiednią wytrzymałość. Zgodnie z wymogami norm europejskich nasz produkt nie zawiera szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich. Zastosowane wysokiej jakości tworzywo jest odporne na promieniowanie UV, w związku z czym może być poddane długotrwałej ekspozycji na promieniowanie słoneczne bez pogorszenia wyglądu, wytrzymałości jak i innych właściwości.


Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców jesteśmy pewni doskonałej jakości naszych produktów. Nasze produkty nadają się w 100% do recyklingu. Zsypy do gruzu są efektem rotomoldingu, czyli specjalnej metody formowania tworzywa sztucznego w wysokiej temperaturze, co daje efekt bardzo wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia i ścieranie.

W trosce o najlepszą jakość zsypów, wysoką wytrzymałość oraz żywotność wszystkie oferowane przez nas zsypy do gruzu mają odpowiednią grubość ścianki, aby elementy zsypu do gruzu były odporne na uderzenia uderzeniami przez bryły gruzu.

 

Ważnym elementem budowy zsypu jest łańcuch oraz karabińczyki, które przenoszą całe obciążenie, element zsypu jest jedynie dopięty do łańcucha. Elementy zsypu nie przenoszą pełnych obciążeń, co zwiększa bezpieczeństwo zsypów oraz zapobiega deformacji podczas zawieszenia.

Konstrukcja zsypów w kształcie leja powoduje, że zsypywany gruz nie klinuje się a przede wszystkim kompletny zsyp jest łatwy w transporcie i magazynowaniu dzięki wchodzeniu jednego elementu w drugi. Specjalne ukształtowane brzegi kosza zabezpieczają przed klinowaniem się złożonych elementów podczas transportu lub składowania.

Element podstawowy - rysunek techniczny
Element zasypowy - rysunek techniczny
 

Copyright © 2013 corsario.pl, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: corsario.pl